هوشمند سازی ساختمان isparo

تجدید میثاق با آرمان های شهداء و امام شهداء در هفته دفاع مقدس

۱۵ مهر ۱۳۹۶
همزمان با ایام عزاداری ماه محرم ، هفته امر به معروف و نهی از منکر و تقارن با هفته دفاع مقدس ،مراسم تجدید میثاق با آرمانهای امام خمینی (ره) و شهداء دفاع مقدس و مدافعین حرم  برگزار شد.
این مراسم با حضور مدیر مخابرات منطقه گیلان و همراهی مدیران اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات ،شرکت زیرساخت،شرکت پست و پست بانک، معاونین و کارکنان شرکت های مذکور بر سر مزار دو تن از شهدای گمنام در بوستان ملت رشت برگزار گردید.
مهندس رسول آموئی طی سخنان کوتاهی با تسلیت ایام عزاداری حضرت ابا عبدا... الحسین (ع) و هفته دفاع مقدس، یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مظلوم مدافعین حرم را گرامی داشت .
ایشان در ادامه با یادآوری ایثارها و جانفشانی های فرزندان ملت شریف ایران در هشت سال جنگ تحمیلی و تاکید بر حفظ حرمت خون پاک شهدای عزیز و تلاش در ادامه راه آنان ، به ذکر خاطراتی از رزمندگان و همسنگران دفاع مقدس پرداخت.
در این مراسم ،حاضرین با مداحی و نوحه خوانی یکی از ذاکرین اهل بیت (ع) به عزاداری پرداختند و با تاکید بر پاسداری از حریم ولایت و ادامه راه سرخ شهیدان ،انزجار خود را از گروه های منحرف تکفیری و ملحد اعلام داشتند.
 

تاریخ ثبت ۱۵ مهر ۱۳۹۶

ساعت ثبت 13:5