هوشمند سازی ساختمان isparo

دیدار مهندس آموئی با فرماندار،نماینده مجلس ، شهردار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان رودبار

۰۹ آبان ۱۳۹۶

     طی دیداری مهندس آموئی با منوچهر جمالی نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار شهرستان رودبار ،شهردار ،رئیس شورای شهر و جمعی از مسئولین این شهرستان ،اجرای پروژه FTTH، توسعه سایت های 3G و مشکلات مخابراتی مورد گفتگو و تاکید قرار گرفت.
مهندس آموئی با بیان این موضوع که هزینه های مخابرات از محل درآمدهای آن انجام می شود گفت:800 سایت در مدت 6 ماه در سطح گیلان راه اندازی نمودیم. وی افزود:ضریب نفوذ تلفن ثابت در رودبار حدود 41 درصد است در حالیکه در استان 39 درصد است و همچنین ضریب نفوذ تلفن همراه 94 درصد می باشد.
ایشان در ادامه ،سخنان مبسوطی در خصوص رفع مشکلات تلفن ثابت ،بررسی نقاطی که امکانات فنی ندارد،وضعیت آنتن دهی تلفن همراه و همچنین اجرای پروژه FTTH بیان نمودند و خواستار همکاری همه مدیران دلسوز و دست اندرکاران جهت تسریع در ارائه خدمات مدرن در سطح شهرستان شد.
اسماعیل میرغضنفری فرماندار رودبار نیز با قدردانی از زحمات و خدمات انجام شده مخابرات گفت :به رغم تمام محدودیت ها و مضایق مالی ، با ارائه خدمات و زیرساخت ها تلاش میکنیم ماندگاری مردم در روستاها بیشتر شود ولی نبود امکانات مخابراتی مناسب در این مناطق دغدغه مردم را موجب شده است .
منوچهر جمالی نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی نیز،اولویت قرار دادن مشکلات شهرستان رودبار را خواستار شد.
در پایان مهندس آموئی اظهار داشت : با اقدامات و برنامه ریزی های انجام شده تحولی شگرف در حوزه مخابرات رودبار انجام می دهیم .

تاریخ ثبت ۰۹ آبان ۱۳۹۶

ساعت ثبت 09:5