هوشمند سازی ساختمان isparo

امضاء تفاهم نامه همکاری مخابرات منطقه گیلان و اداره کل آموزش و پروش استان

۱۰ آبان ۱۳۹۶

     در راستای رویکرد تعاملی مخابرات منطقه گیلان با ادارات،سازمانها و نهادهای استان و بنابر ضرورت ایجاد و توسعه بسترهای ارتباطی مناسب برای دسترسی اولیا و مربیان ،مدارس،ادارات و مناطق اداره کل آموزش و پرورش در خصوص ارائه خدمات نوین الکترونیکی در سطح استان، تفاهم نامه همکاری بین مخابرات منطقه گیلان و اداره کل آموزش و پرورش منعقد گردید.
مهندس آموئی با تاکید بر اولویت بسترسازی کانالهای ارتباطی برای دستگاه های خدمات رسان و مراکز علمی و آموزشی ، اظهار داشت:بعضی از دستگاه ها و مراکز علمی از ویژگی های خاصی برخوردارند از جمله شغل معلمی که شغل انبیاء و شغل ارزشهاست و با مباحث مالی به هیچ وجه قابل قیاس نیست . وی در خصوص ابهامات ایجاد شده درباره تشعشات و پرتوهای دکلBTS تلفن همراه افزود:سیاست ما در زمینه استفاده از تکنولوژی،اولویت اول سلامت آحاد جامعه است ، خدمات الکترونیکی زمانی ارزشمند است که سلامت روحی و روانی جامعه را ارتقاء ببخشد و هدف مخابرات از همه گیر کردن انواع سیستمهای مدرن ارتباطی نیز در راستای حفظ و ارتقاء امنیت و آسایش در جامعه است.
مدیر مخابرات منطقه گیلان در ادامه افزود:در کل استان هر نقطه ایی که ادارات آموزش و پرورش قرار دارند اگر در مسیر اصلی فیبر نوری باشند ،مخابرات نیز متعهد می شود فیبر رایگان را به ادارات شما برساند.
مهندس حاجتی مدیر کل آموزش و پرورش استان ، با خیر مقدم گویی به مدیر مخابرات گیلان و هیئت همراه با اشاره به سابقه طولانی همکاری متقابل آموزش و پرورش و مخابرات گیلان گفت:ما بیشترین همکاری را در بستر ارتباطی، با مخابرات داریم به صورتی که هم اکنون بیش از 100 مدرسه به غیر از ادارات از سرویس های مخابرات استفاده می کنندو از این سرویس ها و خدمات راضی هستیم و از شما و مجموعه مخابرات بابت همکاری و تعامل در خصوص فیبر نوری و سایر خدمات تشکر می کنیم و در همین راستا انتظار داریم انشالله به زودی سرویس های خود را بر بستر فیبر نوری برای ادارت آموزش و پرورش نیز داشته باشیم.
مدیر کل آموزش و پرورش در ادامه افزود: ما یک کشور و یک دولت داریم و همه در راستای رضایت خداوند و خدمت به مردم انجام وظیفه می کنیم . ما آمادگی داریم با توجه به امکانات گوناگون اعم از فضا و تعداد کثیر خانواده های دانش آموزان و ظرفیت نیروی انسانی ،همکاری متقابل گوناگون با مخابرات و سایر دستگاه ها داشته باشیم .
 

تاریخ ثبت ۱۰ آبان ۱۳۹۶

ساعت ثبت 11:2