هوشمند سازی ساختمان isparo

برگزاری مراسم اختتامیه یازدهمین نمایشگاه کامپیوتر و رسانه های دیجیتال (الکامپ)

۱۰ دی ۱۳۹۶

     مراسم اختتامیه یازدهمین نمایشگاه کامپیوتر و رسانه های دیجیتال با حضور مدیریت  فناوری اطلاعات استانداری گیلان ،مدیر مخابرات منطقه گیلان ،مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ،مدیر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان و جمعی از مدیران و دست اندرکاران و غرفه داران نمایشگاه برگزار گردید.
مهندس آموئی با اشاره به کاربرد فیبر نوری در توسعه اقتصاد ،فرهنگ و تبادل اطلاعات و حمل و نقل گفت:رویکرد مخابرات در سال 95، استفاده از فیبر نوری در استان قرار گرفت و در سال 96با جدیت تمام شروع به کار نمودیم . بیش از 15 میلیارد تومان فیبر و تجهیزات وارد استان کردیم ،تمام کارها توسط همکاران ما در استان گیلان انجام می شود و تنها تجهیزات از خارج ،وارد می گردد.
مدیر مخابرات منطقه گیلان افزود:با همکاری و تعامل خوب شهرداری ها ،استارت کارهای حفاری و خواباندن فیبر زده شده و تقریبا هیچ شهری نیست که همکاری نکرده باشد.
وی در ادامه افزود:متاسفانه نمایشگاه بین المللی گیلان هنوز به فیبر نوری مجهز نشده است و ما مصمم هستیم این کار بزودی صورت گیرد و در الکامپ 12 هر آنچه بخواهیم روی فیبر داشته باشیم . در حال حاضر FTTH برای شرکتهای تجاری و اقتصادی قابل استفاده است و در نقاط مختلف رشت در منازل مردم در حال استفاده است.
مهندس آموئی با تاکید بر توسعه فیبر و شبکه نوری افزود:250 دستگاه کافوی نوری وارد استان شده است و بالغ بر 300 میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است تا مردم عزیز ما از این نعمت بهره مند شوند و آسایش و آرامش را به نحو مطلوب احساس کنند.
در ادامه این مراسم ،غرفه مخابرات گیلان در جهت ارائه خدمات FTTH، ADSL و VDSL به عنوان غرفه برتر شناخته شد و با اهداء تندیس و لوح تقدیر به مهندس ربیعی معاونت تجاری مخابرات گیلان از زحمات ایشان تجلیل بعمل آمد.
 

تاریخ ثبت ۱۰ دی ۱۳۹۶

ساعت ثبت 13:2