هوشمند سازی ساختمان isparo

برگزاری مراسم بزرگداشت مقام زن و ولادت حضرت فاطمه (س) و اهدای جوایز به برندگان قرعه کشی خوش حسابی همراه اول

۱۵ اسفند ۱۳۹۶

    به مناسبت بزرگداشت روز زن و مقام مادر ،مراسم قرعه کشی و تجلیل از ورزشکاران و کارگزاران دفاتر پیشخوان ، با حضور مدیر منطقه ،معاونین ،کارکنان و جمعی از مشتریان وفادار مخابرات منطقه گیلان در سالن همایش های مخابرات استان برگزار گردید.
مهندس آموئی ضمن خیرمقدم به میهمانان و تبریک میلاد فرخنده فاطمه زهرا(س) به توصیف مقام مادر پرداخت و گفت:اینکه خداوند فاطمه را بهترین مخلوق خود می داند گویای مقام والای مادر است و بهشت را زیرپای او قرار داده است .
وی در ادامه افزود:بعد از خصوصی سازی مخابرات ما به این باور رسیدیم که به دنبال مشتری هستیم و باید مشتری را راضی نگه داریم ،مخابرات مستقیما با مردم سروکار دارد و در دنیای کنونی نوع زندگی بشر تغییر یافته و با سرعت همراه شده است و در این شرایط که در دهکده جهانی زندگی می کنیم عامل وصل شدن مردم ، تجهیزات مخابراتی است و مخابرات نقش اصلی را در این پیوند ایفا میکند.
در ادامه ، مراسم قرعه کشی و اهدای جوایز به مشتریان وفادار و خوش حساب همراه اول صورت گرفت که در این قرعه کشی سرکار خانم اعظم قربانی به عنوان برنده یک دستگاه خودرو پژو 206 معرفی گردید و همچنین از سایر مشترکین خوش حساب بشرح ذیل تجلیل بعمل آمد : 
آقایان عبدا... رجب پور ، محمد ناصری ، سعید صیاد محترم و خانمها روجا اسماعیل پور ، سیده صغری فاضلی ، مهتاب تقی پور  هر کدام یک دستگاه تبلت . 
آقایان حسن اسماعیل زاده ، محمدحسین باقری و خانم افسانه پورعباسی هرکدام مبلغ ده میلیون ريال وجه نقد . 
در پایان این مراسم ، به تعدادی از کارگزاران دفاتر پیشخوان دولت و  برندگان المپیاد ورزشی دهه فجر مخابرات منطقه گیلان هدایایی به رسم یادبود اهداء گردید.
شایان ذکر است در پی برگزاری مسابقات ورزشی گرامیداشت دهه فجر بین کارکنان مخابرات ، در 9 رشته ورزشی در 2 رده آقایان و بانوان تعداد 430 نفر از آقایان در رشته های فوتسال ،والیبال،بسکتبال،تنیس روی میز،آمادگی جسمانی ،دارت،شطرنج ،بدمینتون و فوتبال دستی و تعداد 65 نفر از بانوان در 4 رشته ورزشی ،تنیس روی میز،آمادگی جسمانی ،بدمینتون و دارت،به رقابت پرداختند.
این مسابقات  در تاریخ 96/10/25 آغاز  و در تاریخ 96/11/25 خاتمه یافت .
 

تاریخ ثبت ۱۵ اسفند ۱۳۹۶

ساعت ثبت 12:4