هوشمند سازی ساختمان isparo

برگزاری اولین جلسه شورای اداری و کنترل پروژه های مخابرات منطقه گیلان در سال 1397

۲۱ فروردین ۱۳۹۷

    اولین جلسه شورای اداری مخابرات منطقه گیلان با حضور معاونین،مدیران و روسای ادارات ستادی و ادارات شهرستانهای تابعه به منظور همفکری و ابلاغ برنامه های اجرائی و عملیاتی سال جاری برگزار گردید.
مهندس آموئی ضمن عرض تبریک سال نو . آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون برای همه همکاران ،آغاز سال جدید و همزمانی شروع ماه مبارک رجب را بسیار پرمیمنت و پربرکت قلمداد نمود و افزود:اگر از لحظه لحظه ماه رجب استفاده نکنیم یقینا متضرر خواهیم شد.وی با اشاره به همه گیر بودن برکات ماه رجب گفت:برکات ماه رجب شامل همگان می شود و همه می توانیم از آن بهره بگیریم و انشالله لطف خداوند مشمول ما بشود تا از فرصت ها و موقعیت هایی که خدا برای پاک سازی و خودسازی به ما داده، نهایت استفاده را ببریم.
مدیر مخابرات گیلان با اشاره به برنامه اجرایی و عملیاتی سال97 اظهار داشت:با همت معاونین محترم حوزه های شبکه و تجاری،جلسات متعددی با روسای ادارات و مراکز مخابرات شهرستانها برگزار گردید تا برنامه عملیاتی سال تدوین شود و این برنامه ها حاصل مشارکت همه افراد موثر در ستاد و شهرستانها است که بر اساس داشته های فعلی و وضعیت فعلی مخابرات شهرستانها بسته شده است و انتظار براینست که با همت و تلاش مضاعف به اهداف تعیین شده برسیم.
 

تاریخ ثبت ۲۱ فروردین ۱۳۹۷

ساعت ثبت 10:2