هوشمند سازی ساختمان isparo

سرپرست پایگاه بسیج مخابرات منطقه گیلان معرفی شد.

۲۲ فروردین ۱۳۹۷

     مراسم معارفه سرپرست پایگاه مقاومت شهید محمد منتظری مخابرات گیلان با حضور مدیر  مخابرات منطقه ،فرمانده حوزه بسیج شرکت مخابرات ایران و فرمانده بسیج کارکنان ادارات سپاه قدس گیلان در محل نمازخانه این شرکت برگزار گردید.
این مراسم که با قرائت دعای پرفیض زیارت عاشورا همراه بود،ابتدا مهندس آموئی مدیر مخابرات منطقه گیلان در خصوص فضائل ماه پربرکت رجب و نقش بسیج در پیشبرد اهداف و برنامه های مخابرات به ایراد سخن پرداخت .
سرهنگ احمدی فرمانده بسیج کارکنان ادارات سپاه قدس نیز پایگاه مقاومت بسیج مخابرات گیلان را بسیار رفیع دانست و گفت:در طول چهار دهه گذشته ،بسیج مخابرات جزء برترین هادر تمامی دستگاهها و ادارات کل استان بوده است.
در ادامه ، علویان فرمانده حوزه بسیج شرکت مخابرات ایران با تقدیم و تکریم از عملکرد بسیار خوب آقای توفیقی در دوران سه سال تصدی پست فرماندهی پایگاه بسیج مخابرات گیلان ،از ایشان به عنوان یکی از فرماندهان موثر و موفق دانست و افزود: در طول سال برنامه هایی از مخابرات ایران به پایگاه های بسیج مخابرات استانها ابلاغ می شود و اواخر سال هم دوستان ارزیابی میگردند که در سال گذشته ،بسیج مخابرات گیلان و آقای توفیقی از میان 30 استان کشور ،بعنوان فرمانده پایگاه نمونه از دست مهندس صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تقدیرنامه دریافت کردند و الحمدالله دوستان در سه سال گذشته خوش درخشیدند و خوب عمل کردند و کارهای خوبی را انجام دادند.
در این مراسم حکم انتصاب آقای مهدی صفرزاده بعنوان سرپرست جدید پایگاه بسیج مخابرات گیلان به ایشان ابلاغ گردید و از تلاشهای آقای توفیقی تقدیر بعمل آمد.

تاریخ ثبت ۲۲ فروردین ۱۳۹۷

ساعت ثبت 14:5