هوشمند سازی ساختمان isparo

نشست مشترک مدیر مخابرات منطقه گیلان با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و شهردار شهرستان لنگرود

۱۹ تیر ۱۳۹۷

     سومین جلسه مشترک مدیریت مخابرات منطقه گیلان با نماینده مجلس، فرماندار،شهردار، شورای شهر و بخشداران شهرستان لنگرود در فرمانداری آن شهرستان برگزار گردید.
مهندس رسول آموئی با ابراز خوشحالی از دیدار مجدد با مهندس لاهوتی نماینده محترم مردم  لنگرود در مجلس شورای اسلامی و مهندس جوادپور فرماندار و سایر مسئولان دستگاهها و ادارات آن شهرستان، اقدامات مخابرات گیلان را در حوزه های تلفن ثابت ،سیار و دیتا تشریح نمود.
مدیر مخابرات منطقه گیلان با اشاره به توسعه کیفی ارائه خدمات مخابراتی به مشتریان ،گفت:تلاش همکاران ما بر این است که فیبر نوری را در همه نقاط شهری و مراکز روستایی گسترش دهند. با توسعه و اجرای فیبر نوری ،تمامی ادارات و مکان های عمومی به تکنولوژی مدرن دسترسی خواهند یافت . اگر فیبر نوری به ادارات متصل شود شهر الکترونیک راه اندازی خواهد شد و دسترسی ادارات و عموم مردم لنگرود به اطلاعات و اخبار روز  دنیا در کوتاه ترین زمان ممکن میسر می شود.
وی راه اندازی 6 دستگاه کافوی نوری در لنگرود را ،نقطه عطف توسعه تلفن ثابت در این شهرستان دانست و افزود: این کافوها آی پی بیس بوده و هر کدام از آنها یک مرکز تلفن محسوب می شوند و به تکنولوژی روز مجهز هستند و معتقدیم نیاز منطقه به تلفن ثابت با راه اندازی این کافوها برطرف می شود.
مهندس آموئی در خصوص ارتقاءتلفن همراه به 3G و 4G اظهار داشت:108 تکنولوژی3G و 4G در لنگرود راه اندازی کردیم که گستره ارائه سرویس شبکه همراه را توسعه داده است.
آموئی در ادامه با اشاره به ارتقاء خدمات تلفن WLL روستایی، بیان داشت:سیستم WLL در سالهای ماضی ،تنها تکنولوژی موجود برای ارتباط دهی به نقاط کوهستانی وصعب العبور بود و در آن مقطع هزینه های سنگینی برای آن پرداخت شده است ، در ماههای اخیر با مساعدت شرکت ارتباطات سیار ایران ،سیستم WLL ارتقاء ورژن داده شده و به 2G تبدیل شده است و مشتریان ما با تعویض سیم کارت گوشی خود به اینترنت دسترسی پیدا کردند.
مهندس مهرداد لاهوتی ،در آغاز جلسه ،از حضور مهندس آموئی ،معاونین و سایر همراهان در جلسه ابراز تشکر کرد وهدف از برگزاری نشست مشترک را،بررسی موانع و مشکلات توسعه مخابرات در شهرستان دانست و مواردی را در خصوص ایجاد همدلی و تعامل تمامی دستگاههای اجرائی شهرستان و مخابرات منطقه بیان کرد.

تاریخ ثبت ۱۹ تیر ۱۳۹۷

ساعت ثبت 10:4