هوشمند سازی ساختمان isparo

اتمام پروژه برگردان سیستم WLL روستایی به شبکه GSM همراه اول در استان گیلان

۰۲ مرداد ۱۳۹۷

     جلسه ویدئوکنفرانسی شورای اداری و کنترل پروژه های مخابرات گیلان با حضور معاونین ، مدیران ستادی و روسای ادارات مخابرات شهرستانها و با ریاست مهندس آموئی در سالن ویدئوکنفرانس این شرکت برگزار گردید.
در این جلسه پس از بررسی وکنترل میزان پیشرفت پروژه ها و طرحهای در حال اجراء در مرکز استان و ۱۶ شهرستان تابعه ، گزارشی در خصوص عملیات برگردان سایت های WLL تلفن بیسیم روستایی توسط مهندس علی نژاد از کارشناسان مدیریت ارتباطات سیار استان ارائه گردید.
سپس مهندس آموئی با اعلام اجرای آخرین فاز برگردان سایت های WLL تلفن روستایی در شهرستانهای آستارا ، تالش ، رضوانشهر ، ماسال و صومعه سرا ، گفت: تعداد ۴۹ سایت از امشب به شبکه GSM موبایل انتقال داده میشوند و از فردا مشترکان این تلفن ها  با استفاده از سیم کارت همراه اول به شبکه اینترنت کشور متصل می شوند.
مدیر مخابرات منطقه گیلان ، افزود: در استان گیلان بطور کل تعداد ۱۴۴ سایت WLLتلفن روستایی داشتیم که فاز اول برگردان در منطقه شرق گیلان و فاز دوم آن درمرکز و جنوب گیلان و امشب اول مرداد سال۹۷ نیز فاز سوم و پایانی این پروژه در پنج شهرستان غرب و جنوب غربی استان گیلان به مرحله اجراء گذاشته می شود.
وی افزود:  تاکنون ۶۰ هزار سیمکارت همراه اول در اختیار مدیران و روسای ادارات شهرستانها ، قرار داده شده است تا در بین روستائیان عزیز توزیع شود.
آموئی با ابرازرضایت کامل از اجرای این پروژه و تشکر از همکاران پرتلاش حوزه ارتباطات سیار استان و مساعدتهای ویژه ارتباطات سیار کشور ، گفت: استان گیلان بعنوان پیشرو ، اولین استانی است که این طرح را عملیاتی کرده است و علاوه بر جلب رضایت مشتریان روستائی ، دارندگان تلفن همراه اول نیز از مواهب این طرح بهره مند شده اند ، بطوریکه در مناطق کوهستانی و صعب العبور که فاقد  آنتن دهی تلفن همراه بودند هم اکنون به شبکه همراه کشور دسترسی دارند.

تاریخ ثبت ۰۲ مرداد ۱۳۹۷

ساعت ثبت 10:5