آموزش برنامه نویسی returntrue.io

حضور مدیر منطقه در مخابرات شهرستان لنگرود و دیدار با همکاران

۲۰ شهریور ۱۳۹۷
همزمان با برگزاری جلسات هفتگی کنترل پروژه ها ، مهندس آموی باتفاق معاونین شبکه و تجاری و جمعی از مدیران ، با حضور در اداره مخابرات شهرستان لنگرود ، هدایت جلسه را بصورت ویدئوکنفرانسی برعهده گرفت . مدیر مخابرات منطقه گیلان با ابراز تشکر از میزبان این مرحله از جلسه اظهار داشت : حسب تصمیم جلسه گذشته ، مقرر شد جلسات هفتگی کنترل پروژه ها را بصورت دوره ای و با حضور در یکی از ادارات تابعه برگزار کنیم و دیداری هم با همکاران شهرستانها داشته باشیم .
شایان ذکر است جلسات کنترل پروژه های مخابرات منطقه گیلان بصورت هفتگی در روزهای یکشنبه هر هفته از طریق ویدئوکنفرانس با مشارکت معاونین ، مدیران و دست اندرکاران 16 شهرستان تابعه و با مدیریت مهندس آموی مدیر مخابرات منطقه گیلان برگزار می شود .
در پایان جلسه ، مهندس آموی طی دیدار و گفت و گو با کارکنان مخابرات شهرستان لنگرود ، همت و پشتکار جدی همکاران را ضامن بقای مخابرات دانست و گفت : حس تعلق و جدیت در انجام کار ، و دلسوزی و اهتمام در اجرای امور جاری ، ضامن دوام و بقای مخابرات است و ما مکلف به ارائه سرویس با کیفیت مناسب به مشتریان خود هستیم .
وی افزود : در سالهای گذشته ، مردم برای گرفتن خدمات مخابراتی ، پشت دربهای مخابرات صف می بستند ولی امروز وضعیت تغییر کرده است و الان ما موظفیم برای جلب نظر مشتری و کسب رضایت آنها به درب منازل آنها مراجعه کنیم و خدمات درب منزل به مشتری ارائه نماییم .
 

تاریخ ثبت ۲۰ شهریور ۱۳۹۷

ساعت ثبت 14:1