آموزش برنامه نویسی returntrue.io

دیدار مدیر مخابرات منطقه گیلان با فرماندار شفت

۲۰ شهریور ۱۳۹۷
در آخرین روز از هفته دولت ، مهندس آموی طی دیدار با مهندس محسنی فرماندار شهرستان شفت، درخصوص وضعیت ارتباطی و مخابراتی منطقه به گفت و گو پرداخت .
 مدیر مخابرات منطقه گیلان با گرامیداشت یاد و خاطر شهدای هشتم شهریور به تشریح واگذاری مخابرات به بخش خصوصی در سال 88 پرداخت و افزود : جداسازی شرکت مخابرات از بدنه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف چابک سازی و ارائه خدمات نوین بر بستر تکنولوژی های مدرن صورت گرفته است و مخابرات با تمام توان در تلاش است تا همگام با تکنولوژی به روز دنیا ، گام بردارد و علیرغم تحریم های ظالمانه از جانب غرب و علی الخصوص آمریکا ، صنعت مخابرات روند روبه رشد دارد و گام به گام با تکنولوژی روز دنیا در حال حرکت هستیم .
آموی افزود : تکنولوژی اینترنت موبایلی ما همزمان با کشورهای پیشرفته 4G و 4G+ در اکثر نقاط کشور درحال بهره برداری است .
وی با اشاره به کاهش هزینه های سرویس های اینترنتی و مخابراتی اظهار داشت : قیمت و هزینه سرویس های اینترنتی و مخابراتی بصورت هفتگی روبه کاهش است و سازمان تنظیم مقررات ، مخابرات استانها را موظف به اجرای مصوبات می کند و این درحالی است که هزینه های اجرایی ما روز به روز در حال افزایش و روند صعودی به خود گرفته است .
وی گفت : ما برای ادامه حیات و بقاء خود ، بصورت شبانه روزی و از تمامی توان و انرژی خود بهره می بریم تا کیفیت سرویس و خدمات مخابرات تنزل نکند . ما صرفه جویی در مصرف آب و برق را یکی از اولویت های کاری خود قرار دادیم و سعی داریم از ظرفیت های موجود ، استفاده بهینه صورت گیرد .
در ادامه مهندس محسنی فرماندار شفت با ابراز تشکر از حضور مهندس آموی در فرمانداری آن شهرستان ، به تشریح وضعیت جغرافیایی و جمعیتی شهرستان شفت پرداخت و اظهار داشت : 70 درصد بافت جمعیتی شفت ، روستایی است یعنی این شهرستان حدود 45 هزار نفر روستانشین دارد. وضعیت درآمدی مردم شفت نسبت به سایر شهرستانها کمتر است و ساخت و ساز جدید بسیار کم و محدود است .
وی ارائه خدمات و سرویس اینترنت و آنتن دهی تلفن همراه در مناطق جنگلی و کوهستانی را نامطلوب دانست و تقاضا کرد که عملکرد مقایسه ای از وضعیت مخابرات شفت نسبت به سایر شهرستانها دراختیار ایشان قرار گیرد .

تاریخ ثبت ۲۰ شهریور ۱۳۹۷

ساعت ثبت 14:1