آموزش برنامه نویسی returntrue.io

دیدار دکتر جبار کوچکی نژاد نماینده محترم مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با مهندس آموی مدیر مخابرات منطقه گیلان

۲۱ شهریور ۱۳۹۷
مهندس آموی در این دیدار که در دفتر کار ایشان صورت گرفت اظهار داشت : در سال 96 کلیه سایت های همراه استان گیلان از نسل دوم (2G) به نسل چهارم (4G) ارتقاء یافتند و کلیه مناطق استان تحت پوشش آنتن دهی این سایت ها قرار دارند و تنها بخشی از نقاط جاده ای استان باقی مانده که با خرید تجهیزات ، به نسل چهارم ارتقاء خواهند یافت .
وی افزود : ما وارد عرصه نسل چهار و نیم (4/5 G) تلفن همراه شده ایم که حدود 77 سایت BTS ، این تکنولوژی را به مردم عرضه می دارند  که هم به لحاظ کیفیت ارتباطات در حوزه مکالمات صوتی و همچنین ارسال دیتا ، با تغییر شگرفی مواجه خواهیم شد .
ما برای اولین بار در برخی نقاط استان با برگردان هایی که بر روی سایت های تلفن همراه انجام دادیم ، سایت هایی با نسل (2G) و (3G) را در مکانهایی نصب کردیم که قبلاً از تلفنهای روستایی (WLL) استفاده می کردند . با فعالیت این سایت ها در آن قسمت از مناطق روستائی ، روستائیان عزیز ما توانستند از اینترنت مطلوب و با سرعت بالاتر استفاده نمایند .
مدیر مخابرات منطقه گیلان در ادامه افزود : شهرک صنعتی سپیدرود و لاکان شهر رشت را زیر پوشش اینترنت بردیم و از سال گذشته تاکنون مبلغ 300 میلیارد تومان تجهیزات مربوط به کافوی نوری هزینه کردیم . که با این عمل سرعت اینترنت به صورت چشمگیری افزایش می یابد .
در ادامه دکتر کوچکی نژاد نماینده محترم مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با ابراز تشکر از فعالیت های بسیار ارزنده مخابرات منطقه گیلان و مدیریت و کارکنان این شرکت ، اعلام آمادگی خود را با بیان اینکه اگر مخابرات گیلان موانع و مشکلاتی در حوزه انجام فعالیتهای خود اعم از تلفن همراه ، تلفن ثابت ، دیتا و اینترنت دارند ، ارائه نمایند ، تا از طریق وزارت محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات ، پیگیری شود .
 

تاریخ ثبت ۲۱ شهریور ۱۳۹۷

ساعت ثبت 16:0