هوشمند سازی ساختمان isparo

زنگ مدرسه دخترانه عصمت رشت ،توسط مدیر مخابرات منطقه گیلان به صدا در آمد.

۰۲ مهر ۱۳۹۷

    همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و در اولین روز بازگشایی مدارس، زنگ مدرسه دخترانه عصمت شهرستان رشت توسط مهندس آموئی به صدا در آمد.
مهندس آموئی با اشاره به عزاداری های دانش آموزان عزیز در ایام شهادت حضرت ابا عبدالله  الحسین (ع) و تقارن این ایام با آغاز سال تحصیلی جدید ،  دانش آموزان را  آینده سازان مملکت دانست و گفت: دانش آموزان  با اعتقاد راسخ به آموزه های دینی ،فراگیری علم و دانش را جزء اهداف اصلی خود برای رسیدن به استقلال و خودکفایی کشور قرار دهند.
آموئی با اشاره به پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و پیروزی  ملت ایران در جنگ  ،8 سال جنگ تحمیلی را مرهون رهبری پیامبرگونه امام خمینی (ره)و ایثار و جانفشانی شهدای عزیز، جانبازان بزرگوار و پدران دانش جویان و دانش آموزان امروز دانست و اظهار داشت: ما مدیون خون شهدا هستیم  و مدیون انسانهایی هستیم که شبانه روز برای عمران و آبادانی و استقلال کشور تلاش میکنند.
وی افزود:ادامه روند استقلال کشور و کسب پیروزی های پی در پی ،امروز در دستان شما است و آینده کشور را شما رقم خواهید زد پس باید خوب درس بخوانید.
مدیر مخابرات منطقه گیلان از دانش آموزان مدرسه دخترانه عصمت درخواست نمود: درس بخوانید، پایه های علمی و دینی خود را تقویت کنید ، کشور ما امروز نیاز به متخصص دارد . در حوزه مخابرات، پیشرفتهایی که داشتیم مدیون همکارانی هستیم که سخت کوشانه در حال کار هستند. جانشینان ما و همکاران ما ،شما دانش آموزان عزیز هستید ،هدفمند درس بخوانید و توصیه میکنم حداقل 2 زبان زنده دنیا را خوب یاد بگیرید تا بتوانید به مراجع علمی دنیا دسترسی داشته باشید و از آنها بهره بگیرید.
شایان ذکر است در این مراسم که معاونت تجاری مخابرات منطقه گیلان ،مهندس آموئی را همراهی می کرد، هدایا و بسته های فرهنگی ، بین دانش آموزان توزیع گردید.

تاریخ ثبت ۰۲ مهر ۱۳۹۷

ساعت ثبت 13:0