هوشمند سازی ساختمان isparo

حضور مدیر مخابرات منطقه گیلان در بین دانش آموزان بوئین شهرستان فومن

۰۸ مهر ۱۳۹۷
همزمان با  آغاز بازگشایی مدارس، مهندس رسول آموئی در چهارمین روز از سال تحصیلی جدید ، در کلاس درس دانش آموزان دبستان شهید یعقوب حسینی بوئین فومن حضور یافت.
مهندس آموئی در جمع کودکان محروم منطقه که در دو پایه درس میخوانند گفت:شما امید کشور هستید ،پس قدر این جایگاه را بدانید و تلاش کنید. با معلم درس بخوانید و حرفه یاد بگیرید،کار آفرین شوید ، انشالله در پناه امام حسین (ع) و امام زمان(عج) همیشه موفق خواهید شد.
مدیر مخابرات منطقه گیلان، از دانش آموزان دبستان شهید یعقوب حسینی که از چندین روستای اطراف در این مدرسه درس میخوانند گفت:در درجه اول به پدر و مادر خود احترام بگذارید،بعد معلم و در درجه سوم تلاش خود شماست که میتوانند موفقیت را برایتان به ارمغان بیاورد.
وی افزود: ادامه روند استقلال کشور و کسب پیروزی های پی در پی ، امروز در دستان شماست و آینده کشور را شما رقم خواهید زد.با این حساب باید خوب درس بخوانید.
وی خطاب به دانش آموزان گفت:جانشینان و همکاران ما شما دانش آموزان عزیز هستید،پس هدفمند درس بخوانید.
شایان ذکر است ، در این مراسم که  جمعی از معاونین و مدیران مخابرات منطقه گیلان ، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان فومن و معاون فرهنگی آموزش و پرورش نیز مدیر مخابرات منطقه گیلان را همراهی میکردند.، بسته های فرهنگی در بین دانش آموزان توزیع گردیدکه موجب رضایت و خشنودی دانش آموزان محروم روستا گردید.
 

تاریخ ثبت ۰۸ مهر ۱۳۹۷

ساعت ثبت 10:1