آموزش برنامه نویسی returntrue.io

مهندس صدری خبر داد: افزایش ۶۰ درصدی قیمت سهام مخابرات در بورس در یک سال گذشته

۱۴ آبان ۱۳۹۸

        به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سیدمجید صدری ضمن اعلام مطلب فوق خاطرنشان کرد: این افزایش قیمت در نماد اخابر، علی رغم افزایش تورم در یک سال گذشته، علاوه بر ثبات و پایداری وضعیت مالی و درآمدی مخابرات، از روند رو به رشد و اعتلای شرکت در بازار سرمایه خبر می دهد.

وی افزود: با فعالیت های انجام شده در سال جاری و اجرای سیاست های مالی منظم و هدفمند، عملکرد مثبت و تاثیرگذاری در بورس در ۶ ماهه اول سال داشتیم، به طوری که بر طبق گزارش های منتشرشده کدال، شرکت مخابرات ایران با عملکردی عالی در ۶ ماهه منتهی به شهریور ٩٨ برای هر سهم ۶ ریال سود محقق کرد، در حالی که سود شناسایی شده اخابر در مدت مشابه سال قبل ٧ ریال زیان برای هر سهم بوده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران بیان کرد: در بخش درآمدهای عملیاتی، رشد ١٩ درصدی و در سایر درآمدهای عملیاتی، رشد ۱۱ درصدی و کاهش ۵٠ درصدی هزینه‌های مالی در این بازه زمانی از دستاوردهای مهم شرکت در حوزه مالی بوده است.

وی همچنین اضافه کرد: جمع دارایی های شرکت در این بازه زمانی با رشد ۸ درصدی مواجه شده و سود تلفیقی شرکت مخابرات ایران به رقمی بالغ بر ۴٠٢ ریال رسید.

تاریخ ثبت ۱۴ آبان ۱۳۹۸

ساعت ثبت 08:5